Termal etiket, üzerinde koruyucu bir tabaka olmayan ve kağıda ısı verildiğinde kararma özelliği verilerek elde edilen etiket çeşididir. Genel olarak termal etiketin bu özelliği sayesinde yazıcının ısısı ile Eko Termal etiket olarak sektörde anılmaktadır. Kağıdın üzerine siyah renkte baskı alınır. Bu baskıyı yapan barkod makinelerine teknik bir terim olmamakla beraber termal etiket makinesi denildiği de söylenebilir. Böylelikle ribon kullanımı olmadan doğrudan, hızlı ve daha düşük maliyetle barkod etiketine baskı yapılmış olur. Üzerinde koruyucu tabaka bulunmadığı için termal etiketlerin kullanım süreleri daha kısadır ve dış etkenlere karşı dayanıklı değildir. Nemli ortamlarda etiket üzerindeki yazı, barkod, vb. baskılar az da olsa dağılabilmektedir.

Baskılı veya baskısız olarak istediğiniz ölçülerde termal etiket üretimi yapabilmekteyiz. İstediğiniz ölçüde eco termal etiket üretimi yaptırmak için bize ulaşın.

Kullanım alanları: Barkod etiketi, koli üstü etiketi, ürün etiketi, kargo lojistk etiketi, raf etiketi ve gıda etiketi.
Yapışkan türleri: Akrilik (standart), holmelt (güçlü yapışkan), nonperm (iz bırakmayan), deep freeze (soğuğa dayanıklı).
Etiket özellikleri: Yırtılabilen bir etikettir. Direk termal yöntemiyle baskı alınmaktadır. Barkod etiket yazıcısına uygundur. Ribon kullanmadan baskı yapılabilir. Nem, alkol, ışık ve ısı gibi etmenlete dayanıklı değildir.

Request A Callback

Bilgi ve Teklif İçin Bizimle İrtibata Geçebilirsiniz.

Mesajın gönderildi. Teşekkürler.
Mesajınızı göndermeye çalışırken bir hata oluştu. Lütfen daha sonra tekrar deneyiniz.
sidebar-cta-repairs
sidebar-cta-careplan
sidebar-cta-installations

Teknik Bilgi ve Teklif İçin Bizi Arayabilirsiniz

Tüm etiket ve ribon İhtiyaçlarınız için buradayız!

İLETİŞİM: 0262 611 00 01