Polietilen (PE) etiket plastik bazlı bir etiket türüdür. Her türlü ısı, ışık, nem, su, yıpranma ve aşınma gibi tüm dış etmenlere karşı tamamen dayanıklıdır. Polietilen (PE) etiket, tüm etiket çeşitleri arasında en dayanıklı etiket çeşididir. Etiketin yapışkan kısmı özel bir maddeden üretilmektedir ve bu özel üretimden dolayı deniz suyu altında dahi 1 ay kadar dayanabilmekte ve çözülmeme özelliğine sahiptir.

Polietilen etiketlerde esneme fazla olduğundan sampuan benzeri sıkılarak kullanılan ürünlerde tercih edilir. Polietilen etiket esnektir ve yırtılabilir.

Kullanım alanları: Kozmetik etiketi, kimya etiketi, tekstil etiketi, gıda etiketi, elektronik ürün etiketi, baskılı ürün etiketi.

Etiket özellikleri: Plastik bazlı etiket. Yırtılmaz ve esneme yapmaz. Termal transfer yöntemiyle baskı alınmaktadır. Resin ribonla baskıya uygundur. Isı, ışık, yağ, su, alkol, kimyasal maddeler ve dış ortama ve neme dayanıklıdır.

Baskılı veya Baskısız olarak istediğiniz ölçülerde Polietilen (PE) Etiket üretimi yapabilmekteyiz. İstediğiniz ölçüde Polietilen (PE) Etiket üretimi yaptırmak için bize ulaşın.

Request A Callback

Bilgi ve Teklif İçin Bizimle İrtibata Geçebilirsiniz.

Mesajın gönderildi. Teşekkürler.
Mesajınızı göndermeye çalışırken bir hata oluştu. Lütfen daha sonra tekrar deneyiniz.
sidebar-cta-repairs
sidebar-cta-careplan
sidebar-cta-installations

Teknik Bilgi ve Teklif İçin Bizi Arayabilirsiniz

Tüm etiket ve ribon İhtiyaçlarınız için buradayız!

İLETİŞİM: 0262 611 00 01