Lamine Termal etiketler, termal etiket çeşitlerinden biridir. Diğer bilinen ismi Top Termal etikettir. Lamine Termal etiketlerde, Ribon kullanmaya ihtiyaç duyulmadan, termal baskı yöntemi ile baskı alınmaktadır. Bunu yapabilmeniz için barkod yazıcınızın direkt termal yöntemine uyumlu olması gereklidir. Lamine (Top) Termal etiketlerin yüzey kısmında termal tabakanın üstünde koruyucu bir tabaka vardır. Bu sebepten dolayı Lamine Termal etiketlerin ömrü Eko Termal Etiketlerin ömrüne kıyasla daha uzundur. Uzun ömürlü olması ve baskıda Ribona ihtiyaç duyulmamasından dolayı maliyeti düşüktür.

Yapışkan özellikleri ve kağıdın gramajları Eko Termal etiket ile tamamen aynıdır. Aralarındaki tek fark koruyucu bir yüzeydir. Lamine (Top) Termal etiketler, ısıdan ve ışıktan uzak tutulmalıdır. Ancak yine de Eko Termal etiketler ile kıyaslandığında daha dayanıklıdırlar. Lamine Termal etiketler ortalama olarak 6-9 ay ömre sahiptirler. Ömrü tamamlanmış olan Lamine Termal etiketlerin üzerindeki baskı zamanla kaybolur ve etiket kararmaya başlar. Lamine (Top) Termal etiketlerin ömrü Eko Termal etiketlere kıyasla ortalama 3-5 ay daha uzundur.

Baskılı veya baskısız olarak istediğiniz ölçülerde termal etiket üretimi yapabilmekteyiz. İstediğiniz ölçüde lamine termal etiket üretimi yaptırmak için bize ulaşın.

Request A Callback

Bilgi ve Teklif İçin Bizimle İrtibata Geçebilirsiniz.

Mesajın gönderildi. Teşekkürler.
Mesajınızı göndermeye çalışırken bir hata oluştu. Lütfen daha sonra tekrar deneyiniz.
sidebar-cta-repairs
sidebar-cta-careplan
sidebar-cta-installations

Teknik Bilgi ve Teklif İçin Bizi Arayabilirsiniz

Tüm etiket ve ribon İhtiyaçlarınız için buradayız!

İLETİŞİM: 0262 611 00 01