Güvenlik/Garanti Etiketi (Kırılgan Etiket)

Güvenlik/garanti etiketi (kırılgan etiket) son derece sağlam yapıştırıcılar kullanılarak hazırlanan, yapıştığı yerden tek parça olarak kalkmayan garanti etiketleridir. Bu etiket kaldırılmak istendiği zaman etiketin yapıştığı yüzeyde izler kalır. Güvenlik etiketi sıkı bir yapıştırıcııyla hazırlanması izler bırakmasına sebep olurken, bu izler üzerinden ürünün kurcalanıp kurcalanmadığı anlamak mümkündür.

Güvenlik Etiketi Nedir, Hangi Amaçla Kullanılır?

Ürünlerin üzerine yapıştırılan güvenlik etiketi nedir, hangi amaçla kullanılır? tarzında sorulara; ürünün garantisini göstermek ve etiketin kaldırılması halinde garantisinin bittiğini göstermek için kullanılır, yanıtı en kısa ve net cevaptır. Güvenlik etiketinin baskı kalitesi yüksektir yapıştığı yüzeyden kaldırıldığı zaman bir kerede kalkmama özelliğine sahiptir. Kaldırılırken bir kısmı yüzeyde kalacak şekilde tasarlanmıştır.

Güvenlik etiketinin ham maddesi özeldir. Güvenlik etiketi baskılı ve baskısız şekilde üretilmektedir. Markalar isimlerine özel yaptırmak isterse bu normal güvenlik etiketinden biraz pahalıya mal olmaktadır. Güvenlik etiketi isteğe bağlı olarak barkod şeklinde de tasarlanmaktadır. Güvenlik etiketleri son derece kaliteli malzemelerden üretildiği için ısıya, suya ve neme dayanıklıdırlar.

Kullanım Alanları

Güvenlik etiketi, bir diğer adıyla garanti etiketinin kullanım alanları geniştir;

  • En fazla bilgisayar ürünlerinde kullanılmaktadır.
  • Ürünün garantisini belirttiği için garanti kapsamına giren birçok elektronik aletlerde kullanılmaktadır
  • Bunun yanında basımı yapılan ürünlerde müşteriye teslim edilmesi gibi durumlarda kullanılmaktadır. Bu sayede ürünün güvenilir bir şekilde teslimi yapılmaktadır.

Request A Callback

Bilgi ve Teklif İçin Bizimle İrtibata Geçebilirsiniz.

Mesajın gönderildi. Teşekkürler.
Mesajınızı göndermeye çalışırken bir hata oluştu. Lütfen daha sonra tekrar deneyiniz.
sidebar-cta-repairs
sidebar-cta-careplan
sidebar-cta-installations

Teknik Bilgi ve Teklif İçin Bizi Arayabilirsiniz

Tüm etiket ve ribon İhtiyaçlarınız için buradayız!

İLETİŞİM: 0262 611 00 01