Kuşe etiket modelinin bir çeşididir. Kuşe etiketten farkı etiket yüzeyinin perdahsız mat ve pürüzlü olmalıdır. Pürüzün avantajı etiket üzerinde parlamayı engelleyen en iyi ribon baskı sonucu elde edilmektedir, gözle görülmeyen bir pürüz söz konusudur. Bu sayede en çok barkod okuma sistemlerine tanıtım yapılacak alanlarda tercih edilmektedir.

Kağıt bazlı etiket olması nedeniyle açık alanlarda kullanıma uygun değildir. Etiket siparişlerinizi kullanım alanlarına göre belirlemeniz fayda sağlayacaktır. Vellum etiket baskısı ribon ile yapılmaktadır. Ribonun kalitesi etiketin kulllanım süresini etkilemektedir. 1 ile 3 yıl arası kullanabileceğiniz etiketlerdir. Bu ribonun kalitesine ve kullanım alanına (dış mekan, nemli ve rutubetli alanlar) göre değişir.

Kullanım alanları: Barkod etiketi, koli üstü etiketi, ürün etiketi, lot etiketi, raf etiketi ve gıda etiketi.
Yapışkan türleri: Akrilik (standart), holmelt (güçlü yapışkan), nonperm (iz bırakmayan), deep freeze (soğuğa dayanıklı).
Etiket özellikleri: Üst yüzey parlak ve beyazdır. Yırtılabilen bir etikettir. Termal transfer yöntemiyle baskı alınmaktadır. Barkod etiket yazısına uyumludur. Wax ribon veya wax resin ribonla baskıya uygundur. Yüzeyi gün ışığı gibi hafif derecedeki ısılara dayanıklıdır.

Baskılı veya baskısız olarak istediğiniz ölçülerde kuşe etiket üretimi yapabilmekteyiz. İstediğiniz ölçüde Vellum etiket üretimi yaptırmak için bize ulaşın.

Request A Callback

Bilgi ve Teklif İçin Bizimle İrtibata Geçebilirsiniz.

Mesajın gönderildi. Teşekkürler.
Mesajınızı göndermeye çalışırken bir hata oluştu. Lütfen daha sonra tekrar deneyiniz.
sidebar-cta-repairs
sidebar-cta-careplan
sidebar-cta-installations

Teknik Bilgi ve Teklif İçin Bizi Arayabilirsiniz

Tüm etiket ve ribon İhtiyaçlarınız için buradayız!

İLETİŞİM: 0262 611 00 01