Opak Polipropilen (Opak PP) sert yapıya sahip plastik bazlı bir etiket çeşididir. Suya, neme ve ısıya çok dayanıklıdır. Opak PP etiket asla esnemez ve çok zor yırtılabilen bir özelliğe sahiptir. Yırtılmaz özelliğinden dolayı dış ortamlarda kullanılan bir etiket çeşididir. Opak Polipropilen etiket yüzeylerine sonrasında ribon baskı da yapılabilir. Opak PP etiketlerin maliyetleri, kağıt bazlı etiketlere oranla daha fazladır. Ancak bu etiket türünün ömrü de fiyatı gibi kağıt bazlı etiketlerden daha uzundur.

Opak PP etiketler, parlak yüzeye sahip oldukları için genellikle aydınlık ortamlarda tercih edilmezler. Sahip oldukları parlaklık, barkod okuyucuların etiket üzerindeki baskıyı okuyamamalarına neden olabilmektedir.

Kullanım alanları: Kozmetik etiketi, kimya etiketi, tekstil etiketi, gıda etiketi, elektronik ürün etiketi, baskılı ürün etiketi.
Etiket özellikleri: Plastik bazlı etiket. Yırtılmaz ve esneme yapmaz. Termal transfer yöntemiyle baskı alınmaktadır. Resin ribonla baskıya uygundur. Isı, ışık, yağ, su, alkol, kimyasal maddeler ve dış ortama ve neme dayanıklıdır.

Baskılı veya Baskısız olarak istediğiniz ölçülerde PP Opak Etiket üretimi yapabilmekteyiz. İstediğiniz ölçüde PP Opak Etiket üretimi yaptırmak için bize ulaşın.

Request A Callback

Bilgi ve Teklif İçin Bizimle İrtibata Geçebilirsiniz.

Mesajın gönderildi. Teşekkürler.
Mesajınızı göndermeye çalışırken bir hata oluştu. Lütfen daha sonra tekrar deneyiniz.
sidebar-cta-repairs
sidebar-cta-careplan
sidebar-cta-installations

Teknik Bilgi ve Teklif İçin Bizi Arayabilirsiniz

Tüm etiket ve ribon İhtiyaçlarınız için buradayız!

İLETİŞİM: 0262 611 00 01